OZ Fine Jewelry&Designers markası, firmanın  konsept markası olarak  trend ve tasarım takı anlayışını harekete geçiriyor....
 

OZ Fine Jewelry&Designers özgür ruhlu, kural tanımaz, yeniliklere açık kişiler için moda olan çizgileri taşıyan, ,değerli ve yarı değerli taşlar kullanılarak üretilen takı koleksiyonlarını ve tasarımcıların kendi özgün koleksiyonlarını çatısı altında toplayan bir markadır.

Oz genç tasarımcılar ile işbirliği yapmakta, Erhan Özusta Exclusive Jewelery güvencesi ile markanın kendi koleksiyonlarını hayata geçirmekte ve özgün tasarımcıların mücevher koleksiyonlarına mağazalarında ve satış noktalarında yer vermektedir.

Oz markası mücevherde moda olma vizyonu ile yola çıkarak İzmir Alsancak’ta Erhan Özusta Exclusive Jewelery mağazasında , Midnight Express İstanbul –Bebek Mağazasında ve lidyana.com  e shopping sitesinde ürünlerini satmaya başlamış, 2013 Haziran ayında Alaçatı Hacımemiş bölgesinde kendi adıyla ilk mağazasını hayata geçirmiştir. Oz Alaçatı mağazası konsept mağaza olarak takı koleksiyonlarının  yanı sıra Siren Ertan , Simay Bülbül, Büşra Ösen gibi ünlü tasarımcıların özgün tekstil koleksiyonlarının da satışını yapmaktadır.

 

Oz Fine Jewelry Collections

 

Designer's Collections